Maailmaharidusprojekt - SAME World - on Facebookis.


Info  maailmaharidusprojekti - S.A.M.E. WORLD -Jätkusuutlikkus Teadlikkus Keskkond maailmahariduses Euroopa arengukoostöö aastal 2015 - tegevuste kohta on nüüd leitav Facebookis.

SAME World projekti juhib Itaalia MTÜ- CIES Onlus, partneriteks on Itaalia, Hispaania, Portugali, Bulgaaria ,Saksamaa, Sloveenia, Slovakkia, Kreeka, Ungari MTÜd. Projekti eesmärgiks on Euroopa arengukoostöö aastal tõsta teadlikkust maailmahariduse ja arengukoostöö teemade suhtes rohujuure tasandil -  innovaatiliste õppematerjalide, sotsiaalvõrgustike jm kaudu; pöörates tähelepanu keskkonna teemadele ning MTÜde eestkostevõimekuse kasvule. Peipsi Koostöö Keskus osaleb õppematerjalide koostamisel, korraldab koolitusi õpetajatele ja õppepäevi (Tartus, Mustvees, Räpinas), rahvusvahelise konverentsi Tartus.

Lisainfo: Margit Säre; margit @ ctc.ee
Eelmine
HEAD LASTEKAITSEPÄEVA. Arengukoostöö Ümarlaud andis Maailmapäev 2015 raames välja erilehe „Lapsed terves ilmas“, kus on juttu ka Peipsi Koostöö Keskuse keskkonnahariduse projektidest.
Järgmine
29. ja 30. juunil toimub Eesti-Vene piiriveekogude kaitse ja kasutamise ühiskomisjoni veeressursside kompleksse haldamise töörühma nõupidamine Pihkvas.

Lisa kommentaar

Email again: