Tartumaa parimad õpilased bioloogia- ja geograafiaolümpiaadidel lähevad õppereisidele

11. september 2013

12.-14. ja 20.-21. septembril toimuvad Tartu maakonna ja linna õpilastele õppereisid, et saada praktilisi kogemusi eluslooduse tundmaõppimisel ja külastada Eestimaa põnevaid kohti.


12.-14. septembril toimub traditsiooniliselt Tartu maakonna bioloogia-ja  geograafiaolümpiaadide piirkondliku vooru parimatele 6.- 12. klassi õpilastele ja nende juhendajatele õppereis, et saada praktilisi kogemusi eluslooduse tundmaõppimisel ja käia uutes ja huvitavates Eestimaa kohtades. Kolmepäevasel reisil on eesmärk uurida, mida põnevat saame näha eemal Tartu-Tallinn maanteest. Nii on kavas külastada Raplamaal Mukri raba ja Kõrvemaa puutumata loodust. Põhja-Eesti klinti uurime Muraste Looduskoolis ja ühe päeva veedame Naissaarel.


20.-21. september lähevad aga Tartu linna bioloogia-ja  geograafiaolümpiaadide piirkondliku vooru parimad õpilased ja nende juhendajad õppereisile Ida-Virumaale. Need, kes harva sinna satuvad on vägagi huvitavad sealsed tööstuspiirkonnad, võimas Põhja-Eesti paekallas või ajalooline Narva.


Õppereise toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja korraldab MTÜ Peipsi Koostöö Keskus. 


Täpsem info: Katrin Saart, katrin.saart@ctc.ee