Hariduslik rollimäng Eesti 2121 toimub Iisaku Gümnaasiumis 3.-4. oktoobril 2020

06. aprill 2020

Seoses koroonaviirusega on tühistatud haridusliku rollimängu Eesti 2121 toimumine mais ning uueks ajaks on 3.-4. oktoobril 2020. Tulge mängima! Mängus osalemine ei vaja näitlemiskunsti!

Kutsume kuni 10-liikmelisi õpilaste gruppe koos juhendajatega osalema hariduslikus rollimängus, mille tegevus toimub Eestis 101 aasta pärast. Mängus loome vahepealsed sündmused ja nende tagajärjed. Mängijad on töörühmad, kes muust maailmast eraldatud uurimisjaamas püüavad taaselustada kannatanud piirkondi. Kuidas võidelda reostusega, taaselustada ökosüsteemi ja taastutvustada liike? Kuidas peavad inimesed kohanema muutunud keskkonnaga? Mida oleks saanud nende 101 aasta jooksul teisiti teha, et olukord oleks parem? Rohkem infot mängust SIIT.

Mängu eesmärkideks on tutvustada kestliku arengu sihte, tekitada osalejates emotsionaalne side mängu teemadega, arendada omavahelist koostööd, väärtustada inimlikkust, leida ja teostada lahendusi, jõustada noori, käsitleda keskkonnateemasid laiemas poliitilises kontekstis, käsitleda eetilisi dilemmasid, viia läbi käegakatsutavaid eksperimente ning siduda mängus toimuv nii enne kui pärast üritust praeguses maailmas aktuaalsete teemade ja võimalike isikliku panustamise viisidega.

Ööbimine toimub klassiruuumides. Reedel, 2. oktoobri toimuvad töötoad nii õpetajatele (kuidas aidata õpilastel rolliga kohaneda, kliimamuutuste teemast läbi koolipsühholoogi pilgu) kui ka õpilastele. Reedel, 8. mail toimuvad töötoad nii õpetajatele (kuidas aidata õpilastel rolliga kohaneda, kliimamuutuste teemast läbi koolipsühholoogi pilgu) kui ka õpilastele. Reedel hakkab kogunemine umbes kell 17.00 ja laupäeval lõpeb mäng samuti umbes kell 17.00.


Oma osalemissoovist palun anna teada  SIIN kuni 15.09.2020.


Rohkem infot:
Ederi Ojasoo
56636264
ederi.ojasoo@gmail.com
Peipsi Koostöö Keskus