Koolivaheajal korraldatav perepäev ootab toetajaid

13. november 2013

Talvisel koolivaheajal korraldab Peipsi Koostöö Keskus tagasihoidlikumate rahaliste võimalustega Peipsimaa peredele (ligi 24 inimesele Mustvee ja Kasepää kandist) ilusa, väljasõitudega, perepäeva. Selleks kogume aktiivselt rahalisi annetusi.

Kuna vaba aja veetmise võimalused on just see, mille pealt saab kitsikuse korral kokku hoida, siis mitmetel peredel pole ammu olnud võimalust ühiselt väljasõite teha. Näiteks Alatskivi lossi külastus on jäänud paljudel kaugesse tulevikku ootele, rääkimata mõnes põnevas töötoas osalemisest.

Perepäeva korraldamiseks loodame koguda vähemalt 570 eurot, mille eest saame katta transpordi- ja toitlustuskulud ning tasuda vaatamisväärsuste külastuste eest. Hetkel on meil kogutud 105 eurot - aitäh annetajatele!


MTÜ Peipsi Koostöö Keskuse arveldusarve

Swedbank 221012449629
märksõna: toetus (toetaja isikukood*)


Annetajate nimed avaldame meie kodulehel. Annetuste laekumist saab jälgida siit

Kõik huvilised saavad peale täpse perepäeva programmi kokku panemist tutvuda sellega meie kodulehel. Peale perepäeva toimumist lisame kodulehele ka pildimaterjali ja muljeid osalejatelt.


* Palume annetajatel lisada ülekande selgituse reale oma isikukood. Nii saame annetused deklareerida, mis võimaldab toetajatel saada annetussumma pealt tagasi üksikisiku tulumaksu 21% .