KUTSE: 17. juuni - Ümarlaud Moldova-Ukraina ja Eesti-Venemaa piirialade arengust

21. mai 2009

Kutsume teid osalema ümarlauale Moldova-Ukraina ja Eesti-Venemaa piirialade arengust, kodanikuühiskonna olukorrast ja piiriülesest koostööst 17. juunil Tartus.


2008. aastal algatas Peipsi Koostöö Keskus Eesti Välisministeeriumi toel arengukoostöö projekti „Integreeritud piiriülese veemajanduse ning avalikkuse kaasamise edendamine Moldovas ja Ukrainas“,  kasutades selleks Eesti spetsialistide kogemusi ja teadmisi. 
Antud projekti raames viibib 15.-19. juunil Eestis 13-liikmeline delegatsioon, kuhu kuuluvad Moldova ja Ukraina Dnestri jõe haldamisega tegelevate MTÜde, keskkonnaagentuuride ja teadusasutuste esindajad.
Seoses selle erakordse visiidiga korraldab Peipsi Koostöö Keskus 17. juunil, kell 9.00-12.00 Tartus, Lai 30 avaliku ümarlaua-esitluse, kus Moldova ja Ukraina delegatsiooni liikmed tutvustavad riikide üldist poliitilist olukorda, tsiviilühiskonna arengut, piiriülest koostööd. Samuti osalevad ümarlaual Tartu, Pihkva ja Peterburgi mittetulundusühingute ja vee-ettevõtete esindajad, kes tutvustavad oma nägemust Eesti-Vene piiriülesest koostööst.
NB! Üritus toimub inglise keeles Ümarlaua kava Olete oodatud!
Palume kindlasti ette registreerida kuni 9. juunini: Margit Säre Tel: 50 88 409, 7302 302 margit@ctc.ee www.ctc.ee