Kutsume osalema rahvusvahelisse noorte looduslaagrisse Lätimaale

06. mai 2013

22.-27.juuli 2013 toimub Riia lähistel noorte looduslaager, kuhu ootame osalema ka kümmet Eesti noort vanuses 13-16aastat.


Tartu Keskkonnahariduse Keskus ja Peipsi Koostöö Keskus koos Sihtasutusega Gauja Rahvuspark kuulutavad välja konkursi, et leida osalejaid rahvusvahelisse noorte looduslaagrisse.

Laagrisse on oodatud osalema kümme Eesti noort vanuses 13 – 16-aastat. Lisaks eestlastele osaleb laagris samapalju noori Lätist ja Venemaalt. Laagri eesmärgiks on tutvuda Läti looduse mitmekesisusega ja arendada koostööd kolme riigi noorte vahel. Täpsema info leiate aadressilt www.teec.ee.

Laager on osalejatele tasuta, korraldatud on transport Tartust laagripaika ja tagasi, majutus ("Leiputrija" puhkekompleksis http://leiputrija.com/), toitlustus kolm korda päevas ning tervisekindlustus. Eestist lähevad noortega kaasa 2 täiskasvanut saatjat.

Osalemistingimused:
•    Konkursil on oodatud osalema 13 -16-aastased noored, kes õpivad Lääne-Viru-, Ida-Viru, Rapla-, Järva-, Jõgeva-, Viljandi-, Tartu-, Võru-, Valga-, Põlvamaa linna-ja maakoolides.
•    Konkursile palume esitada kirja "Miks ma tahan osaleda rahvusvahelises looduslaagris?", mille pikkus on kuni 1 A4 lehekülg. Kirjale tuleb lisada järgmised kontaktandmed: osaleja nimi, telefon ja e-posti aadress.
•    Kirjale tuleb kaasa panna ka inglise keeles täidetud skaneeritud ankeet isikuandmetega
•    Laagrisse soovijad peavad suutma suhelda inglise keeles, et oleks võimalik osaleda rühmatöödes ja suhelda laagrikaaslastega.
•    Laagris osaleja soovib elada nädala aega laagris ja nautida Läti loodust ja kultuuri.
•    Laagris osaleja peab omama ID-kaarti või passi, et ta saaks reisida Lätti.
•    Vajalik tervisetõend perearstilt, mis tuleb saata siis, kui olete osutunud valituks.

Motivatsioonikiri koos isikuankeediga saata hiljemalt 22. maiks aadressile tiina.lilleleht@teec.ee või posti teel aadressile Tartu Keskkonnahariduse Keskus, Kompanii 10, 51007, Tartu. Teemareale/ümbrikule kirjutada märksõna "Läti looduslaager". Komisjon valib tööde alusel välja 10 osalejat, kõiki laagrisse kandideerinuid teavitatakse konkursi tulemustest.
 
Lisainfot laagri kohta inglise keeles leiate SIIT
Laagri kontaktisik: Tiina Lilleleht, tel. 53341013, tiina.lilleleht@teec.ee
Tartu Keskkonnahariduse Keskus

Konkurss ja laager toimuvad Eesti-Läti-Vene koostööprojekti „People with Nature“ raames, mida kaasrahastavad Euroopa naabrus - ja partnerlusinstrumendi Eesti-Läti-Vene piiriülese koostöö programm 2007 - 2013 ja  Keskkonnainvesteeringute Keskus.