Märgaladeteemalise koolikalendri esitlus

16. detsember 2009

Peipsi Koostöö Keskusel on väga hea meel teatada, et kevadel välja kuulutatud foto- ja joonistuskonkursi „Märka märgalasid!“ paremad tööd on vormistatud lõbusa märgaladeteemalise koolikalendrina, mis pakub avastusrõõmu järgneva kahe aasta vältel.

Ootame parimate tööde autoreid ning koolide esindajaid kalendri tutvustusele 21. detsembril 2009, kell 16.00 Tartu Raekoja platsi Lodja trümmi. Tunniajalise tutvustuse sisse mahub ülevaade projekti raames tehtud ja plaanitavatest loodushariduslikest tegevustest ning Jaanus Järva koostatud meeleolukas loodusfotode vaatemäng. Kõige suurema tähelepanu pälvivad kalendri tutvustus ning parimate tööde autorid.


Palume oma soovist osaleda kirjalikult ette teatada aadressil piret.pungas@ctc.ee hiljemalt reedeks 18.detsembriks. Maksimaalne osalejate arv on 40 inimest.


Soovime märgaladeteemalise koolikalendri kinkida igale Tartu-, Põlva-, Võru- ja Valgamaa koolile. Iga kool saab kalendri kätte vastava maavalitsuse kooli postkastist hiljemalt uue aasta alguses.


Eesti-Läti koostööprojekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond Eest-Läti Programmi raames ja SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.


Täpsem teave:
Piret Pungas, MTÜ Peipsi Koostöö Keskuse projektijuht
piret.pungas@ctc.ee, 53 440791
www.ctc.ee