Meie Tadžikistani partnerid tutvustavad Pamiiri festivalil loodustooteid, mis on välja töötatud meie arengukoostöö projekti raames

15. märts 2015


Peipsi Koostöö Keskus viib Välisministeeriumi toel 2014-2015 a ellu projekti "Lääne-Pamiiri loodustoodete ja ökoturismi sektori areng – kogukonnapõhise naiste väikeettevõtluse toetamine Tadžikistanis".


Projekti tegevustena on toimunud õppereis Eestisse (sh. kohtumised ürdi- ja ökotaludes, koolitused Iskashimi piirkonnas ravimtaimede kasutamisest/ tootearendusest ja turundusest, tootmiskooperatiivi loomine ning vahendite soetamine ravimtaimede kuivatamiseks/pakendamiseks.
22-23 märts toimub Pamiiri festival Tadžikistan, mis on üheks loodustoodete turunduskanaliks. Pamiiri festivalist võtab osa ka Peipsi Koostöö Keskus projektijuht; toimub ka projekti lõppkohtumine partnerite ja ekspertidega et hinnata projekti tulemuslikkust 


Lisainfo projekti kohta


Loe ka ökoturmis arengust Lääne Pamiirides (Lane Anderson  "Can tourism end poverty in the most remote place in the world", National Desert News)