Tule rollimängu koolitusele "10 sammu eduka rollimänguni"!

04. august 2020

Kuidas luua ise kooliõpilastele või lastelaagris osalejatele ühte tóredat rollimägu? Tule praktilisele rollimängu koostamise koolitusele, mis toimub 25. augustil 2020 kell 10.00 – 15.00 Tartu loodusmajas, Lille 10.
MTÜ Peipsi Koostöö Keskus kutsub praktilisele rollimängu koostamise koolitusele, mis toimub 25. augustil 2020 kell 10.00 – 15.00 Tartu loodusmajas, Lille 10.

Registreerimine kuni 17.08.2020.

Koolitusseminaril osalemine on tasuta.
Registreerimine SIIN

Päevakava SIIN

Kauaaegsete rollimängijate ja mängude loojate Marilin Eessalu ja Aive Kaldra poolt tutvustatakse, kuidas ise luua rollimängu stsenaariumit, mida sealjuures tähele panna ning millised on hea mängu nipid. Osalejatel tuleb lahendada praktilisi ülesandeid ning päeva lõpuks valmivad ministsenaariumid, kust igaüks ise omal jõul edasi saab liikuda.

Marilinil on 15-aastane rollimängukogemus nii larpide osaleja kui ka korraldajana. Eelkõige on ta korraldanud mänge lihtsast mängulustist eesmärgiga teha osalejatele tore meelelahutuslik üritus, kuid suurte rollimängude rahastamise jaoks taotlusi kirjutades on tulnud läbi mõelda ka nende ühiskondlik ning hariduslik mõju. Marilinile meeldivad mänguloome puhul detailid, mis muudavad mängumaailma elavaks - kostüümid, loogilised seosed sündmuste ja eesmärkide vahel, õige tunnetusega mängukohad. Head ideest innustununa on larbikorraldamine puhas rõõm ning tulemus alati seda vaeva väärt.

Aive Kaldre on kolmekümnest õpetaja-aastast pooled töötanud ajalooõpetajana. Läbi meie tuleviku, meie õpilaste, minevikule tähenduse andmine on tema jaoks oluline. Aive hindab mängulisust, uudishimu ja elurõõmu ning seetõttu tunneb huvi erinevate õppemeetodite vastu, mis õpilastes aine vastu huvi tekitaksid.

Üritust rahastab Välisministeerium arengu- ja humanitaarabi vahenditest.
Rohkem infot projektist: http://www.ctc.ee/projektid/kaimasolevad-projektid/futularp

Rohem infot:

Ederi Ojasoo
ederi.ojasoo@gmail.com
56 636 264