Tartu- ja Jõgevamaa loodus- ja teaduskeskused ühinevad suureks suviseks külastusmänguks

14. juuni 2016

Täna antakse Tartu loodusmajas avalöök läbi suve kestvale H2O külastusmängule, kuhu on kaasatud 12 Tartu- ja Jõgevamaa loodus- ja teaduskeskust, teiste seas püsinäitus Peipsi järve elu tuba. Mäng kestab 30. septembrini ning mängu lõpus läheb loosimisele üle 30 auhinna.


H2O külastusmäng pakub meelelahutuslikku ja harivat koosolemist. Mängu teema - vesi - on valitud merekultuuri aastale mõeldes. “Kas Kuul on meresid? Kes on vesineitsik? Miks kopral vesi kõrva ei lähe? Neile ja paljudele teistele küsimustele leiad vastused mängides,” kinnitab külastusmängu patroon Mart Noorma. “On ju tore, kui lõbusalt veedetud aeg toob ka uusi teadmisi. Igast keskusest nopib külastaja uue infokillu vee kohta, saades lõpuks tervikpildi veeringest”.
Külastusmängus osalevad lisaks Peipsi näitusele ka Tartu loodusmaja, Jääaja Keskus, Vapramäe Loodusmaja, Tartu Tähetorn, RMK Elistvere loomapark, Järvemuuseum, Alatskivi Looduskeskus, Teaduskeskus AHHAA, Tartu Ülikooli Loodusmuuseum, Tartu Ülikooli botaanikaaed, Luua Metsanduskooli puukool-arboreetum.
Kokku 2000 euro väärtuses auhindu on välja pannud Sajutu seikluspark Lätimaal, Tartu Terminal, Kalevipoja Koda, teater Vanemuine, Vudila mängumaa, A Le Coq, Lõunakeskus, mängus osalevad külastuskeskused ja paljud teised.
Lisainfo mängu kohta: www.jaaaeg.ee/kulastusmang ja Facebookis - H2O külastusmäng
Mängu tutvustav videoklipp

Lisainfo:
Sigrid Sepp
H2O külastusmängu korraldaja
Jääaja Keskuse turundusjuht
5911 3753, sigrid.sepp @ jaaaeg.ee

Maris Mägi
H2O külastusmängu korraldaja
Tartu loodusmaja külastus- ja kommunikatsioonijuht
5152884, maris.magi @ teec.ee

Eeva Kirsipuu-Vadi
Peipsi Koostöö Keskuse projektijuht
5213881, eeva.vadi @ gmail.com