Tule keskkonnateemalisele rollimängule  „Aasta ilma päikeseta“

04. august 2020

Kutsume loodusfestivali raames korraldatavale rollimängule „Aasta ilma päikeseta“. Mäng paneb mõtlema, mis juhtub siis, kui me päikest ei näegi…   Mängus osalemine ei eelda ega nõua näitlemisoskust ega ettevalmistust, tule julgelt! 
Aeg: 6. august kell 18:30–20:00 Tartu Loodumajas, Lille 10.

On aasta 1816. Väikene Suure-Kaalika küla kusagil Euroopas elab oma rahulikku elu. Siin on mitu talu, põllud, kariloomad, inimesed on Napoleoni sõdadest väsinud ja igatsevad taas rahulikku elu. Sel kevadel näib, et on saabunud hingetõmbeaeg ja uus elu võib alata koos taastärkava loodusega. Kuid siiski on midagi valesti. Miks on taevas pilves ja millal on taas näha päikesesära? ….

Peipsi Koostöö Keskus Eesti Roheline Liikumine kutsuvad loodusfestivali raames korraldatavale rollimängule „Aasta ilma päikeseta“. Mäng paneb mõtlema, mis juhtub siis, kui me päikest ei näegi…
Mängus osalemine ei eelda ega nõua näitlemisoskust ega ettevalmistust, tule julgelt! Osalema ootame täiskasvanuid ja noori alates 12. eluaastast.

Aeg: 6. august kell 18:30–20:00 Tartu Loodumajas, Lille 10.

Mängu loomist ja testimist toetab Põhjamaade Ministrite Nõukogu. Rohkem infot projektist: http://www.ctc.ee/projektid/kaimasolevad-projektid/rollimangud-keskkonnateadlikkuse-tostmiseks

Rohem infot:

Ederi Ojasoo
ederi.ojasoo@gmail.com
56 636 264