Toeta Peipsi CTC-d

Kui soovid aidata kaasa Peipsi Koostöö Keskuse ja seeläbi Peipsi piirkonna arengule, saad teha seda:

1) OMA OSKUSTE ja TEADMISTEGA
- kui Sul on nii ideid kui lahendusi, siis hea meelega pakume osalemise võimalust mõnes meie tegevuses. VABATAHTLIKUNA võid saada projekti ettevalmistamise, sündmuse korraldamise vms kogemuse võrra rikkamaks. Võta meiega ühendust: margitsare @ gmail.com

2) RAHALISE TOETUSEGA
 a) annetades
 puudust kannatavatele peredele* või puudust kannatavate perede ja lastega tegelevatele organisatsioonidele Peipsi piirkonnas. Vaata varasemalt läbiviidud annetuskampaaniaid SIIT!
* Peipsi Koostöö Keskus on tulumaksusoodustusega mittetulundusühenduste ja sihtasutuste nimekirjas, mis annab võimaluse heategevuseks maksuvabalt annetada ja see annetus täies mahus abivajajani edastada.
 b) meie projektide omafinantseeringu ning organisatsiooni arenduskulude katteks - ilma riigipoolse tegevustoetuseta mittetulundusühinguna vajame raha, et katta projektides nõutud omafinantseering, samuti on vajalik toetus arendustöödeks, mida projektide vahendite abil ellu viia ei saa

MTÜ Peipsi Koostöö Keskuse arveldusarve:

Swedbank EE532200221012449629
märksõna: toetus (toetaja isikukood*)

Aitäh Sulle!

* Palume annetajatel lisada ülekande selgituse reale oma isikukood. Nii saame annetused deklareerida, mis võimaldab toetajatel saada annetussumma pealt tagasi üksikisiku tulumaksu 21% .